ua
Публікації
Оренда авто в Україні
Назад до списку

Умови прокату

Умови прокату

 

Правила оренди транспортних засобів:

 1. При русі на орендованому транспортному засобі обов'язковим є суворе дотримання правил дорожнього руху з метою забезпечення максимальної безпеки клієнта. Вимоги і прохання їх порушення не рассматріваются. Всі автомобілі застраховані за договором ОСАГО, КАСКО за Вашим бажанням.
 2. Компанія гарантує оренду автомобіля тільки на попередньо замовлений час. Випадки продовження замовлення під час поточної поїздки розглядаються індивідуально.
 3. Навіть при бездоганному технічному стані наших автомобілів ніхто не застрахований від поломки або аварії. При виникненні непередбачених ускладнень в найстисліші терміни Вам буде надано автомобіль того ж класу. Час вимушеної затримки відніме з часу Вашого замовлення. Однак компанія не несе відповідальність за запізнення, матеріальний і моральний збиток, пов'язаний з наслідками форс-мажорних обставин.

 4. Компанія не може нести відповідальність за завантаженість доріг, пробки, дії співробітників ДПС і нештатні ситуації на дорозі по маршруту проходження автомобіля.

 5. За залишені в салоні автомобіля речі компанія відповідальності не несе. Всі виявлені забуті речі негайно передаються диспетчеру.

 6. Орендар несе відповідальність за збереження салону та обладнання автомобіля під час його оренди.

 7. Передача автомобіля третім особам (суборенда) - заборонена. У випадки таких дій - компанія залишає за собою право розірвати достроково договір і вилучити автомобіль без збереження оплати і заставних коштів. Так само, у разі виникнення будь-яких ушкоджень прокатного автомобіля - клієнт несе повну матеріальну відповідальність.

 8. Обов'язкова наявність оригіналів документів при отриманні автомобіля.

 9. Рішення про видачу авто на прокат приймається менеджером безпосередньо після особистого контакту з клієнтом і пред'явлення оригіналів документів.

 10. За умовами прокату максимальний пробіг автомобіля в добу 350 км, вважається сумарний пробіг авто за весь період прокату (наприклад 4 дні = 4 * 350 = 1400 км), перевищення зазначеного ліміту оплачується додатково, в залежності від класу автомобіля. При оренді автомобіля на 5 і більше діб обмеження пробігу немає.

 11. Використання орендованого автомобіля можливо по всій території України (крім території Луганської та Донецької обл. Та АР Крим а так само 30-ти кілометрової зони від цих областей).

 12. Можливо взяти автомобіль в оренду без застави.  В такому випадку мінімальний термін оренди 3 доби.  У випадку оренди авто без застави вноситься сума депозиту від 1000 грн.  до 2000 грн.