ua

Прокат авто в Харкові

Сортування:
Часто задавані питання
 • Який допустимий ліміт пробігу на добу?
  З лімітом по кілометражу = 100 км / добу. Без ліміту діє при оренді від 5 днів, в разі оренди до 5 днів ліміт 300 км / добу.
 • Як орендувати автомобіль без переплат?
  Для цього потрібно: забрати автомобіль в офісі, з 9:00 до 19:00 з понеділка по сб. При поверненні автомобіля, самостійно помити його і заправити. Варто враховувати, чим більше днів ви користуєтеся прокатом автомобіля тим меншою буде ціна.
 • Які умови прокату автомобіля?
  Для оформлення договору оренди необхідний паспорт права та ІПН код, стаж водіння не менше 2-х років, вік від 21-го року. Заставна сума до відповідного автомобілю. Автомобілем можливо користуватися по всій підконтрольній Території України. Можливо внести в договір оренди другого водія (людини якому можна керувати автомобілем).
 • Які авто є в наявності?
  Наявність авто найкраще уточнити у менеджера зателефонувавши за номером +380961119811

Авто на прокат в місті Харків може знадобитися із різних причин. Потрібно терміново відвідати батьків/родичів, набрид громадський транспорт, вирішили організувати невеликий пікнік за містом з друзями і т.д.
У цих та інших випадках ви завжди можете розраховувати на надійного партнера та постачальника послуг оренди машин у першій столиці - на SVcar.

4 основні причини, коли оренда авто в Харкові без застави актуальна

Оренда авто без застави або з ним найчастіше потрібна в цих чотирьох випадках:

 1. Подорож. Стандартна ситуація - ви вирішили зі своєю другою половинкою, друзями або колегами по роботі здійснити маленьку подорож (на 1-3 дні) за місто або по Україні. А власного засобу пересування або немає, або його габарити занадто малі для вашої великої компанії. Вихід є! Просто звертаєтеся до нас.
 2. Ваш транспорт у ремонті. Трапляється, що машина ламається та їй потрібне «лікування» на СТО. Не втрачати ж свободу переміщення та комфорт, якщо вам потрібно щодня їздити до офісу або, наприклад, кілька разів на тиждень бувати на бізнес-зустрічах?!
 3. Ви - турист. Приїжджаючи в незнайоме місто, навіть туристу зі стажем буває складно розібратися в маршрутах. Набагато простіше та вигідніше взяти автомобіль в оренду, автоматично позбавивши себе проблем із пошуком гарних місць та пам'яток.
 4. Потрібен ТЗ для особливого випадку. Виглядати впевнено та поважно на будь-якій зустрічі вам дозволить одна з моделей машин классу люкс.

Що включає в себе послуга оренда авто в Харкові та яка ціна?

Клієнти, які співпрацювали з компанією SVcar хоча б один раз, у 99% випадків становляться постійними клієнтами. Тому що ми пропонуємо їм:

 • тільки безпечний транспорт - той, який пройшов технічний огляд та застрахований;
 • широкий вибір машин - від економ до преміум-класу;
 • заміну авто, якщо трапилися форс-мажорні ситуації або виникли технічні проблеми;
 • підтримку в дорозі;
 • прості умови оформлення оренди: для укладення договору від вас потрібен паспорт громадянина України, посвідчення водія (стаж повинен становити не менше 2 років) та ідентифікаційний код;
 • зручні способи оплати: ми приймаємо до оплати банківські картки MasterCard, Visa і American Express.

Оренда машини в Харкові від компанії SVcar - ви завжди мобільні

На оренду машин в Харкові ціни відрізняються. Але будьте впевнені: в SVcar вони найдоступніші. Також ми завжди працюємо над зниженням вартості послуги, пропонуючи вам акційні пропозиції. Наприклад, знижку за оренду на всю добу або у вихідні дні.
Звертайтеся - ми завжди на зв'язку!