ua

BMW 520 GT

Без лимита / км Стоимость в сутки С лимитом / км
1 - 4 дней 69 $
5 - 14 дней 65 $
15 - 30 дней 59 $
от 31 дней 55 $
Характеристика авто
А/С
5
5
7.9 /100 км
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя2.0 л
Тип топливадизель
Интересная информация
Описание авто

BMW 520 GT - автомобіль преміям-класу, який відповідає духу нашого часу. Дизайн машини - вражаючий, динамічний, елегантний, статусний, з характером. Цей автомобіль виділяється з потоку машин і його складно пропустити повз уваги. У салоні все оздоблення складається з ексклюзивних матеріалів, тут кожна деталь на своєму місці, кожен сантиметр салонного простору ергономічно вивірений. В інтер'єр все говорить про практичність і безкомпромісність комфорту. Інженери даного бренду добре знають, що автомобілі подібного класу зобов'язані дарувати задоволення від керування та ніякі дрібниці не повинні відволікати водія від цього приємного процесу.

Щодо технічних характеристик повнорозмірного купеподібного хетчбека з п'ятьма дверима, то завдяки незвичайному кузову багажник в автомобілі вражає своїми розмірами. Підняті сидіння другого ряду дадуть до 1700 літрів вільного простору. Цей хетчбек відмінно підійде для заміських і довгострокових вояжів на далекі відстані, так як зможе вмістити багаж всіх пасажирів.

Gran Turismo оснащений 8-ступінчастою автоматичною КПП, задні двері - стандартно дистанційним управлінням, тобто можна відкривати і закривати багажник рухом ноги під бампером, також можна відкривати двері багажника разом з склом і без нього, за принципом багажника седана. Під капотом у BMW 520 GT дизельний мотор об'ємом 2.0 л, який повністю відповідає стандарту Евро5.

Зацікавив цей преміальний автомобіль? Телефонуйте нам! Компанія SVcar запропонує вигідні умови автопрокату і доступну ціну. Відмінний технічний стан автомобілів, великий автопарк, адекватна ціна - це і багато іншого пропонує компанія SVcar.

Отзывы