ua

Citroen C-Elysee

Без ліміту / км Вартість за добу З лімітом / км
1 - 4 днів 33 $
5 - 14 днів 27 $
15 - 30 днів 25 $
від 31 днів 23 $
Характеристика авто
А/С
4
5
6.5 /100 км
Тип кузоваседан
Тип трансмісіїавтомат
Об'єм двигуна1.6 л
Тип паливабензин
Цікава інформація
Опис авто

Автомобіль, який названо на честь центральної вулиці Парижа, апріорі не може бути поганим. Французькі розробники дійсно постаралися на славу, представивши публіці авто, яке поєднує в собі гармонійну зовнішність, надійність і бездоганні технічні параметри. Бюджетний, але престижний - саме така концепція була закладена в основу даної моделі.

 Оренда Citroën C-Elysée зацікавить в першу чергу молодих сімейних людей, які потребують місткий і бюджетний автомобіль. Салон Сі-Елізе відзначається простором - за цим параметром авто є одним з кращих в своєму класі. Так, запас місця від колін пасажирів задніх сидінь до спинок передніх сидінь складає близько 12 см.

Слід зазначити і місткість багажника - його обсяг становить 506 л. Ця приємна особливість дасть вам можливість здійснювати виїзди на дачу, перевозити габаритні покупки і т.д.

Інтуїтивно зрозуміле сучасне обладнання робить цей автомобіль легкокерованими і ще більш комфортним.

Прокат Citroën C-Elysée - це доступна послуга, яка подарує вам можливість випробувати на собі всі численні переваги даної моделі. Приємних поїздок!

 

 

Відгуки
Yarik
29.10.2019

Пока нет своей машины, частенько арендую тут. Стоимость проката радует. Если брать на длительный срок, то цена за сутки снижается. Конечно, правила использования авто достаточно жесткие, но тут вопрос безопасности.

Orlok
29.10.2019

Часто пользуюсь услугами вашего салона. Всегда беру автомобиль с водителем, очень доволен. В последний раз был просто шикарный шофер. Мало того, что водит он отлично, еще и помог с сумками, повез в час пик по дороге, о которой я не знала, чтобы мы успели вовремя. Спасибо. Обязательно обращусь еще.

Інші рекомендовані авто класу Економ