ua

Без ліміту / км Вартість за добу З лімітом / км
1 - 4 днів 129 $
5 - 14 днів 109 $
15 - 30 днів 99 $
від 31 днів 85 $
Характеристика авто
А/С
4
4
8.5 /100 км
Тип кузоваседан
Тип трансмісіїавтомат
Об'єм двигуна2.2 л
Тип паливадизель
Цікава інформація
Опис авто

Mercedes-Benz E-class – економічні автомобілі з розумним споживанням палива. Машини даного класу оснащені дизельними агрегатами робочим об'ємом 2,0 л потужністю 115-170 л. с., у них невелика витрата пального – всього 8,5 л на 100 км ходу. П'яте покоління бізнес-седана Mercedes-Benz E-class оснащене за останнім словом розумної техніки, а прообразом серії послужила модель S-class. В цілому, E-Class має дуже багато спільного з іншими пропозиціями концерну Мерседес, а саме C - і S-class. Подібність простежується і в стилістиці, і по зовнішньому вигляді, і в рівні оснащення.
На сторожі комфорту і безпеки – немаленький список розумних систем та електронних помічників: надувні ремені безпеки, комплекс систем PreSafe, а в небезпечних ситуаціях по мірі необхідності включається автоматичне гальмування. І це лише частина функцій Intelligent Drive, якими щедро оснастили авто. Седан Е-класу від німецького концерну Mercedes-Benz – це високий стандарт якості, безкомпромісні заходи безпеки, надійність, безвідмовна керованість і злагоджена динаміка. 
Всю інформацію для електроніки авто черпає з таких джерел, як: стереокамера і додаткові радари, які дозволяють контролювати ситуацію за бортом машини і активувати системи активного круїз-контролю. Комплекс розумних ассистенов дає можливість стежити за дорожніми знаками, дотриманням раз мітки і збереженням своєї смуги, стежити за пішоходами та уникнення зіткнення почати превентивне гальмування. 
Вид зовні і зсередини
Головна оптика представлена єдиними світлодіодними блок-фарами. Задня частина автомобіля витягнута і елегантна, в цілому дизайн седана Е-класу вражає своєю обтічністю. Оформлення інтер'єру також залишає незабутні враження. В обшивці крісел використовується високоякісна шкіра, в елементах декору салону – відмінна металева фурнітура та пластик, також добре продумано освітлення салону. Так, непримітні оці світловоди виділяють делікатний, м'який світло з-під накладок на дверях і «торпедо». 
Окремої уваги заслуговують сидіння. Дана серія авто обладнана сидіннями з рельєфною м'якою оббивкою, які забезпечують максимум комфорту за рахунок оптимальної бічної підтримки навіть при динамічному, зухвалому спортивному стилі водіння. Всю принадність таких крісел можна відчути в поїздках на далекі відстані, коли доводиться по кілька годин перебувати в одному малорухомому положенні. Завдяки боковим підтримує виступам, які регулюються автоматично і динамічно в залежності від характеру руху авто, спина пасажира буде менше напружуватися в сидячому положенні і не втомлюватися.Крісло немов по щілинку повторює анатомічну форму тіла пасажира: глибина подушки сидіння, бічні підтримують виступи і підтримка поперекового прогину налаштовуються пневматично.
 Пасажирів задньої частини салону розробники теж не обділили комфортом і увагою.  Простору тут дуже багато і під ногами, і над головою, а центральний підлокітник-роздільник оснащений двома вбудованими тримачами для напоїв.  Завдяки сонцезахисним козирків, які розташовані на задніх дверях, слепучее сонце не буде дошкуляти пасажирів заднього ряду.
 Інженери седана Е-класу зробили просторим не тільки салон авто, але і досить місткий багажник.  Корисний об'єм багажного відділення складає 540 л, а якщо скласти диван другого ряду, його можна збільшити до 1 220 л.
 Прокат авто в Києві - це простіше і доступніше, ніж вам здається, якщо ви бронюєте машину в компанії SVCAR.  Ми надаємо можливість забронювати цей та інші автомобілі з внесенням застави і без нього.  Зателефонуйте нам і дізнайтеся, як забронювати машину своєї мрії без застави!

Відгуки
Інші рекомендовані авто класу Бізнес
Рекомендуємо
Бізнес
Оренда BMW 530 G30
2.0 л | бензин | автомат
А/С
4
5
9.0 /100 км
Без ліміту / км Вартість за добу З лімітом / км
1 - 4 днів 75 $
5 - 14 днів 65 $
15 - 30 днів 55 $
від 31 днів 45 $
Рекомендуємо
Бізнес
Оренда Audi A6 QUATTRO
2.0 л | дизель | автомат
А/С
4
5
7.0 /100 км
Без ліміту / км Вартість за добу З лімітом / км
1 - 4 днів 99 $
5 - 14 днів 89 $
15 - 30 днів 79 $
від 31 днів 69 $
Новинка
Бізнес
Оренда Infinity Q50
2.0 л | бензин | автомат
А/С
4
5
7.0 /100 км
Без ліміту / км Вартість за добу З лімітом / км
1 - 4 днів 59 $
5 - 14 днів 55 $
15 - 30 днів 49 $
від 31 днів 45 $