ua

Mercedes Benz Vito

Без лимита / км Стоимость в сутки С лимитом / км
1 - 4 дней 129 $
5 - 14 дней 119 $
15 - 30 дней 99 $
от 31 дней 89 $
Характеристика авто
4
6
8 /100 км
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя3.2 л
Тип топливадизель
Интересная информация
Описание авто

Німецькі мінівени завжди були популярні. Оренда Mercedes Vito користується таким попитом, що засумніватися в цьому не зможе ніхто. Модель нового покоління зберегла сімейні риси, але і обзавелася оновленнями.

Екстер'єр залишився колишнім, виняток - світлотехніка. Тепер водіям пропонуються гарні світлодіодні вогні. Також злегка змінився нахил капота.

Прокат Mercedes Vito дасть можливість переконатися, що салон теж не зазнав особливих змін. Панель приладів залишилась звичною, як і багатофункціональне кермо.

Салон авто оформлено лаконічно. Виробник використав високоякісний пластик і позбавив його гострих кутів. Усередині досить просторо, тому для пасажирів на передніх і задніх сидіннях поїздка буде приємним проведенням часу в комфортних умовах.

Оренда Mercedes Vito запам'ятається вам максимально зручними сидіннями. Водійське крісло добре підтримує корпус, рівномірно розподіляючи навантаження.

Потужний дизельний двигун в 2,1 л гідно проявляє себе при їзді. Максимальна швидкість, до якої може розігнатися авто - 199 км /г.

Варіантів даного авто 3 - фургон Van, вантажопасажирський Mixto і пасажирський Tourier. Прокат Mercedes Vito дозволяє вибрати відповідну модифікацію.

Ця популярна модель з декількома варіантами колісної бази буде по кишені будь-якому українському водієві.

Отзывы