ua

Renault Logan

С залогом Стоимость в сутки Без залога
1 - 4 дней 38 $
5 - 14 дней 34 $
15 - 30 дней 30 $
от 31 дней 27 $
Характеристика авто
А/С
4
5
5.8 /100 км
Тип трансмиссиимеханічна
Объем двигателя1.2 л
Тип топливабензин
Интересная информация
Описание авто

При бронюванні автомобіля в нашій компанії, зверніть увагу на те, що ви можете скористатися додатковими послугами, які ми пропонуємо.

Оренда Renault Logan зацікавить в першу чергу людей, схильних віддавати перевагу практичним, надійним і простим речам. Цей автомобіль - для тих, хто не сприймає умовностей і має потребу в гарній невибагливій ​​машині для щоденних міських поїздок.

Renault Logan - це економічне авто, яке при мінімальних витратах на бензин забезпечить вам комфорт пересування і легку керованість. Завдяки якісно виконаній підвісці машина без проблем долає вибоїни, а зручні сидіння допоможуть відчувати себе максимально комфортно навіть на далеких від ідеалу дорогах.

Прокат Renault Logan - це доступний варіант на кожен день. Завдяки компактним розмірам цього автомобіля ви легко зможете маневрувати навіть в бурхливому потоці машин. Разом з тим, всередині салону досить просторо, що дозволить вам відчути свободу дій і уникнути скутості рухів.

Завдяки місткому багажнику ви без проблем зможете здійснювати масу покупок, перевозити габаритні речі. Це особливо актуально, якщо ви відправляєтеся в аеропорт або на вокзал.

Бажаєте взяти в оренду витривалу і безпечну «робочу конячку»? Тоді зверніть увагу на цей варіант, і ви не прогадаєте.

 

Відгуки
Stasyan
29.10.2019

Нужно было забрать деловых партнеров с аэропорта, поэтому арендовал Рено. В салоне свободно разместилось четыре пассажира, двое из которых достаточно крупные ребята. В багажник влезло три больших чемодана и сумка, еще и место осталось.

Drayv
29.10.2019

Специально выбирал вместительное авто и остался очень доволен. Машина классная, комфортная. Отличная подвеска, даже по нашим разбитым дорогам ехать было нормально. Порадовала доступная цена аренды.