ua

Seat Ibiza

Без лимита / км Стоимость в сутки С лимитом / км
1 - 4 дней 27 $
5 - 14 дней 25 $
15 - 30 дней 22 $
от 31 дней 19 $
Характеристика авто
А/С
4
5
5,5 /100 км
Тип трансмиссиимеханічна
Объем двигателя1.0 л
Тип топливабензин
Интересная информация
Описание авто

При бронюванні автомобіля в нашій компанії, зверніть увагу на те, що ви можете скористатися додатковими послугами, які ми пропонуємо.

Одна назва цього автомобіля, названого на честь популярного курорту, обіцяє Вам чимало захоплюючих пригод і насолоду від водіння.

Оренда SeatIbiza особливо популярна серед молоді і водіїв жіночої статі. Приємна, «м'яка» зовнішність з першого погляду вселяє довіру. І це враження не хибне Ibiza демонструє чудовий рівень надійності, безпеки і практичності. Однак і чоловіки, безперечно, зможуть оцінити всі перераховані плюси цієї машини.

Завдяки компактним формам ця «крихітка» дуже органічно відчуває себе навіть на вузьких міських вулицях. «Легке» кермо і чіткість реакцій змусять Вас закохатися в цей автомобіль раз і назавжди. Відмінною рисою Ibiza є червоне підсвічування приладів, що притягує погляд.

 Ще один приємний момент - відмінна шумоізоляція. І водій, і пасажири зможуть відзначити відсутність дратівливих звуків всередині автомобіля. Система клімат-контролю, в свою чергу, подбає про те, щоб в салоні завжди була «хороша погода».

 Слід додати, що SeatIbiza - це яскравий приклад якісної німецької інженерії: еталонна керованість, висококласна ергономічність, прекрасна динаміка і здорова прагматичність гармонійно поєднуються в цьому авто. І все це задоволення - за цілком прийнятною ціною.

Прокат SeatIbiza неодмінно викличе у Вас лише позитивні враження.

 

Отзывы
Юрий
27.01.2020

У самого авто есть, брал перед Новым годом на фирму в командировку, хорошо рулится, на удивление держит хорошо дорогу на трассе. Дешевенький пластик, машинка для двоих. Еще в минус авто било на колёсах с боковыми порезами и нулями- ощутимо на трассе. Твёрдая 4.

Olezha
29.10.2019

Срочно понадобилась машина с водителем. SVcar – единственный салон, который смог предоставить такую услугу буквально за час после звонка. Сработали быстро, качественно и недорого. Ставлю пятерку.

Saveliy
29.10.2019

Крутая тачка для большой компании. Брали на длительный срок, цена получилась вообще замечательная. Ездили на ней путешествовать. Ласточка в отличном состоянии, никаких проблем не возникало.