ua

Toyota Camry 70

Без лимита / км Стоимость в сутки С лимитом / км
1 - 4 дней 79 $
5 - 14 дней 69 $
15 - 30 дней 59 $
от 31 дней 49 $
Характеристика авто
А/С
4
5
8 /100 км
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя2.5 л
Тип топливабензин
Интересная информация
Описание авто

При бронюванні автомобіля в нашій компанії, зверніть увагу на те, що ви можете скористатися додатковими послугами, які ми пропонуємо.

Оренда Toyota Camry (70) - ідеальний вибір для тих людей, хто не бажає переплачувати за престиж більш елітних моделей. Адже за споживчими якостями Camry як мінімум не гірше багатьох моделей преміум-класу.

Слід зробити комплімент підвісці: вона демонструє злагоджену роботу і дозволяє тримати дорогу під повним контролем.

Якщо ви збираєтеся використовувати Toyota Camry для перевезення пасажирів, то зможете оцінити простір салону. На задніх сидіннях зможуть з комфортом розміститися три людини.

Гарне оснащення авто відкриває як перед водієм, так і перед пасажирами масу можливостей. Тут є все, що потрібно для комфортних поїздок: системи клімат- і круїз-контролю, датчики дощу і світла, повний електропакет.

Мотор відрізняється рідкісною надійністю, трансмісія також не підводить.

Прокат Toyota Camry сподобається прагматикам, які знають, чого хочуть, і не схильні до показухи. За відносно невеликі гроші ви отримуєте в користування машину, яка порадує вас відмінною якістю і чудовими експлуатаційними характеристиками. Оптимальний варіант для бізнес-поїздок.

Отзывы
Fil
14.11.2019

Планировал покупать Камри, решил взять напрокат и протестировать. Понравилась качественная электроника. В Тойоте старого поколения такого и в помине нет. Задумался, а есть ли смысл покупать такую машину, если катаюсь я не так часто и могу брать в аренду по доступной цене. Тут и ТО, и общий уход, и стоянка обеспечены, не нужно париться.

Viktor
14.11.2019

Машина будто только с завода. Сразу видно, что салон печется о своих авто. Все классно, понравилась система управления и качественная подвеска. Единственный минус в том, что кушает Тойота нормально так.