ua

Volkswagen Polo

С залогом Стоимость в сутки Без залога
1 - 4 дней 55 $
5 - 14 дней 50 $
15 - 30 дней 45 $
от 31 дней 38 $
Характеристика авто
А/С
4
5
7 /100 км
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя1.4 л
Тип топливабензин
Интересная информация
Описание авто

Оренда Volkswagen Polo - це чудовий вибір, якщо у вас виникла потреба в практичному і надійному помічнику для переміщення вулицями міста. Однак і для поїздок на дачу даний автомобіль цей автомобіль буде доречним.

Volkswagen Polo досить скромний і невибагливий в споживанні палива, при цьому керованість і відмінні ходові характеристики вас напевно порадують. Навіть суворою зимою машина заводиться дуже швидко і демонструє хорошу динаміку. Незважаючи на свою простоту, підвіска забезпечує досить м'яку їзду.

Строгий, але в той же час привабливий дизайн, який характеризується класичними формами, багатьом стане до вподоби.

Прокат Volkswagen Polo найчастіше замовляють люди, які хочуть бути мобільними в умовах міського трафіку і не мати проблем з паркуванням. Компактність авто дозволить вам «втиснутися» там, де більш габаритні побратими зазнають невдачі.

Це оптимальний варіант, в якому витриманий баланс «ціна-якість». Якщо ви є практичною людиною, яка шукає безпечний, комфортний, маневрений і легкокерований автомобіль, тоді віддайте перевагу Volkswagen Polo і оцініть, що означає справжня німецька якість.

 

Відгуки
Vasiliy
29.10.2019

Арендовал Фольксваген на неделю. Машина хорошая, прокат стоит недорого, сотрудники салона очень милые. Однозначно будем сотрудничать далее. Посоветовал ваши услуги всем друзьям и коллегам.

StasR
29.10.2019

В салоне мне быстро подобрали подходящую машину, оформили, рассказали правила – на все про все понадобилось от силы минут 30. Как для человека, которому важна каждая минута, я остался доволен. К тому же стоимость аренды вполне доступная.