ua

Volkswagen Polo (седан)

Без лимита / км Стоимость в сутки С лимитом / км
1 - 4 дней 33 $
5 - 14 дней 29 $
15 - 30 дней 25 $
от 31 дней 21 $
Характеристика авто
А/С
4
5
4 /100 км
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя1.6 л
Тип топливабензин
Интересная информация
Описание авто

Оренда Фольксваген Поло - це чудовий вибір, якщо ви потребуєте в практичному і надійному помічнику для переміщення по міських вулицях.  Однак і для поїздок на дачу даний автомобіль цей автомобіль буде дуже до речі.

 Volkswagen Polo досить скромний і невибагливий в споживанні палива, при цьому керованість і прекрасні ходові характеристики вас напевно порадують.  Навіть суворою зимою машина заводиться дуже швидко і демонструє хорошу динаміку.  Незважаючи на свою простоту, підвіска забезпечує досить м'яку їзду.

 Строгий, але в той же час привабливий дизайн, який характеризується класичними формами, багатьом припаде до вподоби.

 Прокат Volkswagen Polo найчастіше замовляють люди, які хочуть бути мобільними в умовах міського трафіку і не мати проблем з паркуванням.  Компактність авто дозволить вам «втиснутися» там, де більш габаритні побратими зазнають невдачі.

 Це оптимальний варіант, в якому витриманий баланс «ціна-якість».  Якщо ви є практичною людиною, яка шукає безпечний, комфортний, маневрений і легкокерований автомобіль, тоді віддайте перевагу Volkswagen Polo і оціните, що означає справжня німецька якість.

Отзывы
Tan87
29.10.2019

Изучила ассортимент и условия в нескольких салонах, прежде чем оформить прокат. Выбрала SVcar, потому что тут и машин больше, и цена лучше. Кроме того, отличное обслуживание. Не только помогли выбрать машину, но и предложили фиксаторы для детского сидения. Приятный сервис.

Oleg
29.10.2019

Раньше к Фольксвагену относился скептически. Взял в прокат на несколько дней, попробовал порулить и мнение изменилось. Хорошая машина. Спасибо ребятам из SVcar, что подсказали именно эту модель. Сотрудники тут явно на своем месте, молодцы.