ua

Прокат авто в Одесі

Сортування:
Часто задавані питання
 • Який допустимий ліміт пробігу на добу?
  З лімітом по кілометражу = 100 км / добу. Без ліміту діє при оренді від 5 днів, в разі оренди до 5 днів ліміт 350 км / добу.
 • Як орендувати автомобіль без переплат?
  Для цього потрібно: забрати автомобіль в офісі, з 9:00 до 19:00 з понеділка по сб. При поверненні автомобіля, самостійно помити його і заправити. Варто враховувати, чим більше днів ви користуєтеся прокатом автомобіля тим меншою буде ціна.
 • Які умови прокату автомобіля?
  Для оформлення договору оренди необхідний паспорт права та ІПН код, стаж водіння не менше 2-х років, вік від 21-го року. Заставна сума до відповідного автомобілю. Автомобілем можливо користуватися по всій підконтрольній Території України. Можливо внести в договір оренди другого водія (людини якому можна керувати автомобілем).
 • Які авто є в наявності?
  Наявність авто найкраще уточнити у менеджера зателефонувавши за номером +380961119811

Використання особистого автотранспортного засобу суттєво полегшує життя, як в мегаполісі, так і за його межами. Для умов Одеси та області даний спосіб пересування вважається найбільш оптимальним. Адже мережа міського та приміського громадського транспорту не здатна повною мірою задовольнити всі потреби користувача.
Машина на прокат у місті Одеса - це послуга, яка останнім часом користується високою популярністю. Власне авто гарантує орендарю мобільність та необхідну швидкість переміщення, комфорт та можливість не підлаштовуватися під нестабільний розклад руху громадського транспорту.

Для кого актуальна послуга?

Оренда транспортного засобу поширена серед жителів та гостей міста. Прокат машин у місті Одеса буде актуальним для:

 • осіб у відрядженні;
 • організаторів трансферу;
 • власників особистих авто, тимчасово позбавлених можливості використання власного транспорту у зв'язку з аваріями, ремонтами та іншими ситуаціями;
 • екскурсоводів для пересування груп по місту.

Автопрокат у місті Одеса можливий для урочистостей та заходів. Так, можна замовити авто для нареченого та нареченої. При цьому доступний вибір серед величезної кількості машин VIP рівня. Для організації перевезення гостей або учасників заходу пропонуються міські транспортні засоби, розраховані на різну кількість людей.
Компанією SVcar пропонується оренда авто подобово в місті Одеса для всіх охочих. Ми здатні задовольнити будь-які запити клієнтів, незалежно від рівня бюджету. 

Особливості співпраці з SVcar

Оренду за допомогою нашої компанії цінують та вибирають приватні та комерційні особи. Серед головних переваг співпраці:

 • великий автопарк транспортних засобів;
 • справні та застраховані автомобілі;
 • вибір машини будь-якого рівня;
 • цілодобова підтримка клієнтів;
 • оперативне оформлення замовлення;
 • можливість броні автомобіля онлайн або телефоном.

Завдяки даним особливостям співпраця з SVcar стає оптимальним рішенням для одеситів та гостей міста.

Скільки коштує оренда авто у SVcar

Вартість прокату автомобіля безпосередньо пов'язана з наступними факторами:

 1. клас машини - доступні транспортні засоби в різних категоріях, починаючи з економічних, закінчуючи преміум-класом, кабріолетами, позашляховиками та мікроавтобусами;
 2. термін оренди, ми надаємо можливість використання транспортного засобу, на день, тиждень, місяць та більше, вибір залишається виключно на розсуд клієнта;
 3. оренда авто в місті Одеса без застави, або з внесенням грошової суми - відсутність застави дозволяє взяти машину на прокат без великих вкладень коштів.

На остаточну ціну впливають додаткові послуги та комплектація автомобіля. Компанія SVcar докладає максимум зусиль для задоволеності кожного клієнта. Ми можемо підібрати оптимальні умови оренди для вигідного та комфортного використання транспортного засобу.
Звертайтеся по допомогу до професіоналів та насолоджуйтеся кожною миттю поїздки на особистому транспорті в місті та за його межами.