ua

BMW X5

С залогом Стоимость в сутки Без залога
1 - 4 дней 260 $
5 - 14 дней 234 $
15 - 30 дней 195 $
от 31 дней 182 $
Характеристика авто
А/С
5
5
13 /100 км
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя4.8 л
Тип топливабензин
Интересная информация
Описание авто

Оренда BMW X5 - це вибір тих, хто знає, до чого прагнути. Позашляховик від відомої німецької марки, яка відрізняється педантизмом в питаннях безпеки і бездоганної якісто, демонструє чудову динаміку і практичність.

Суворий, але в той же час авангардний дизайн, передові технології, розкішний салон і акуратна обробка - все це вкупі стане продовженням вашого бездоганного іміджу і неповторної харизми.

Прокат BMW X5 - актуальна послуга в разі майбутнього весільного заходу, заміської прогулянки, трансферу в аеропорт або активного відпочинку. Даний автомобіль стане ідеальним транспортним засобом для сімейних поїздок або тривалих подорожей з друзями.

За кермом цього автомобіля ви почуватимете себе всемогутнім підкорювачем доріг і при цьому відчуєте високий рівень комфорту. Якщо ж ви скористаєтеся послугою оренди разом з водієм, то просто зможете отримувати задоволення від перебування в салоні і насолоджуватися незабутніми поїздками.

Єдиний можливим недоліком цього автомобіля може стати лише те, що після користування цим транспортним засобом вам більше не захочеться з ним розлучатися!

Відгуки