ua

Honda Civic

Без лимита / км Стоимость в сутки С лимитом / км
1 - 4 дней 45 $
5 - 14 дней 40 $
15 - 30 дней 35 $
от 31 дней 30 $
Характеристика авто
А/С
4
5
7 /100 км
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя2.0 л
Тип топливабензин
Интересная информация
Описание авто

Якщо ви бажаєте взяти в оренду красивий, зручний, спритний і «породистий» автомобіль, оренда Honda Civic 1.8 - саме те, що вам потрібно.

 

Honda Civic не лише чудово спроектований, але і дуже практичний. Ергономіка на висоті, все необхідне під рукою, панель приладів дуже зручна і зрозуміла. Безліч відділів дозволить розкласти всі важливі дрібниці по своїх місцях.

 

На міських дорогах і на заміських трасах цей автомобіль відчуває себе однаково комфортно. Маневрений, економічний і благородний Civic - чудовий вибір для здійснення найрізноманітніших поїздок. Його потужний двигун відкриє перед вами нові горизонти, а в надійності агрегатів можете не сумніватися.

 

На будь-якій швидкості вам забезпечена легка і приємна керованість. Автомобіль швидко розганяється, не викликаючи дискомфорту. Прекрасна аеродинаміка - ще одна характерна риса, притаманна даній моделі.

Прокат Honda Civic 1.8 - відносно недороге задоволення. Проте в тому, що це дійсно задоволення, можете не сумніватися. Орендувавши цей оригінальний, престижний і емоційний автомобіль у нас, ви зможете швидко переконатися в цьому самі.

 

Отзывы
Юрий
27.01.2020

Рабочая поездка в Ровно. За день туда и обратно. Это было быстро, без фанатизма! Это хонда. Салон чистый, резвая и спортивная тачка, на удивление економная. Удобный салон, эргономика и информативность. Акустика на 4ку. За авто не ставлю 5, так как это авто из США, от туда только после каких то приключений. Погода была слякоть, дворники не до конца даже с основателем считали стекло. Также в большой минус вибрирующий капот на скорости и слепящие зеркала от света авто позади. Стекла без автозатемнения или не знаю как правильно, но вечером слепят все два.

Antonov
29.10.2019

Впервые брал машину напрокат. SVcar – отличный салон с большим выбором. Из плюсов: · удобная панель управления · бесшумный ход · вместительный салон · доступная аренда Из минусов: · теперь хочу себе такую тачку :)

Egorrrr
29.10.2019

Выезжал на Хонде на природу. Было опасение, что по бездорожью не пойдет, но все удалось. Машина в хорошем состоянии, как новенькая. Благодарен салону, что пересмотрели условия аренды, так как возник форс-мажор и я не смог вернуть автомобиль вовремя. Буду обращаться в SVcar еще.