ua

Mazda 6

Без лимита / км Стоимость в сутки С лимитом / км
1 - 4 дней 50 $
5 - 14 дней 50 $
15 - 30 дней 50 $
от 31 дней 50 $
Характеристика авто
А/С
4
5
6 /100 км
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя2.2 л
Тип топливадизель
Интересная информация
Описание авто

Автомобіль Mazda 6 - один з кращих седанів бізнес-класу відомого японського бренду, який не втрачає популярності з моменту свого виходу в світ. Машина динамічна в управлінні, оснащена потужним двигуном, здатним розвивати швидкість 100 км / год всього за 7,8 с. Невелика витрата палива (6,5 л на кожні 100 км), оснащенність сучасною електронікою і зручною навігацією, поліпшена аеродинаміка, бездоганний зовнішній вигляд і розкішний дизайн салону по достоїнству оцінять молоді автолюбителі і водії зі стажем.

Цей красивий і надійний автомобіль, затребуваний серед людей, які звикли до комфорту, він забезпечує бездоганну керованість і відчуття єдності водія і машини. Ви отримаєте незабутні емоції від водіння Mazda 6!

Отзывы
Taras
14.11.2019

Очень понравились ощущения от вождения. Мазда 6 – действительно крутая машина! Уверен, что буду брать ее в аренду еще ни один раз. К тому же, цена проката вполне доступна. Почему бы не позволить себе время от времени кататься на элитной машине?

Roman
14.11.2019

Люблю погонять на высокой скорости, поэтому обратил внимание в салоне именно на Мазду. Я водитель с большим стажем, поэтому есть с чем сравнивать. У этой машины шикарная аэродинамика, она податливая в управлении.