ua

Nissan Teana

С залогом Стоимость в сутки Без залога
1 - 4 дней 91 $
5 - 14 дней 85 $
15 - 30 дней 77 $
от 31 дней 72 $
Характеристика авто
А/С
4
5
10.2 /100 км
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя2.5 л
Тип топливабензин
Интересная информация
Описание авто

Оренда NissanTeana - це відмінний варіант оренди автомобіля представницького класу, який вигідно відрізняється ціною від своїх «однокласників».

Завдяки елегантній зовнішності, в якій читається внутрішня гідність, автомобіль додасть вам престижу і респектабельності в очах оточуючих. Усередині салону ви будете почувати себе надзвичайно комфортно. Бездоганна шумоізоляція і підвіска забезпечать м'яку, тиху і приємну поїздку. Класичний дизайн інтер'єру виконаний зі смаком і стилем. «Інтелектуальна розкіш» - це поєднання якнайкраще характеризує NissanTeana.

Керування автомобілем стане суцільним задоволенням завдяки зручній навігаційній панелі і сучасній електроніці. До того ж, дане авто сподобається вам чудовою динамікою і відмінними ходовими характеристиками.

Прокат NissanTeana - це найчастіше вибір ділових людей, яким необхідний транспортний засіб для поїздок на бізнес-зустрічі, важливі конференції та інші робочі заходи. Проте не менш вдало підійде Teana і для сімейних поїздок, романтичних побачень, святкових урочистостей або просто для щоденної їзди.

Відгуки
Sergey
29.10.2019

Брал Ниссан Тиана на десять дней. Состояние автомобиля хорошее, не заметил никаких неисправностей, хотя ездил практически без остановки. Много ест топлива, не без этого. Но в целом доволен и машиной, и работой ребят из салона. Буду обращаться еще.

Yaroslav
29.10.2019

В этой машине комфортно быть как водителем, так и пассажиром. Крутая современная электроника и очень удобная панель управления. Цена радует. Если брать под залог и надолго, то стоимость за день снижается почти в половину. По-моему, условия аренды выгодные.