ua

Porsche Cayenne

Без лимита / км Стоимость в сутки С лимитом / км
1 - 4 дней 129 $
5 - 14 дней 129 $
15 - 30 дней 129 $
от 31 дней 129 $
Характеристика авто
А/С
5
5
12.9 /100 км
Тип кузовапозашляховик
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя4.8 л
Тип топливабензин
Интересная информация
Описание авто

При бронюванні автомобіля в нашій компанії, зверніть увагу на те, що ви можете скористатися додатковими послугами, які ми пропонуємо.

Porsche Cayenne для багатьох є автомобілем мрії і втіленням всього найкращого, що може являти собою транспортний засіб. На жаль, далеко не кожен може дозволити собі придбати це розкішне авто, однак це не привід відмовляти собі в задоволенні побувати за кермом «мрії».

Оренда Porsche Cayenne - ця послуга створена спеціально для тих, хто бажає хоча б тимчасово випробувати на практиці цей легендарний автомобіль. Одного разу сівши за кермо цього неперевершеного позашляховика, ви зрозумієте, чому він такий популярний серед автопоціновувачів з усього світу. Безкомпромісний комфорт, вражаюча потужність, розумна витрата палива і, звичайно ж, чудовий дизайн - це відмінні риси цього залізного коня.

Прокат Porsche Cayenne зацікавить амбітних і ділових людей, яким необхідно підкреслити свій високий статус. Крім того, ця машина ідеально підійде для перевезення гостей на весіллі або іншому урочистому заході. Якщо вам необхідно вирушити за місто, то Porsche Cayenne теж буде вам корисний. Він залишить незабутні враження від швидкісної їзди і швидко домчить вас до місця призначення. Замовивши в оренду цей автомобіль, ви точно не залишитеся розчаровані.

Отзывы
Катерина
26.06.2020

Брали эту малышку с подругами в прокат для поездки в Одессу. Остались в диком восторге . Ребятам компании особо спасибо , очень приветливый персонал . Только ++++++++