ua

Toyota Corolla

Без лимита / км Стоимость в сутки С лимитом / км
1 - 4 дней 45 $
5 - 14 дней 39 $
15 - 30 дней 32 $
от 31 дней 28 $
Характеристика авто
А/С
4
5
6.3 /100 км
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя1.6 л
Тип топливабензин
Интересная информация
Описание авто

Оренда Toyota Corolla  - це вибір тих, хто розуміється в гарних автомобілях. У Toyota Corolla гармонійно поєднуються бездоганна японська якість, елегантний дизайн, висока технологічність і чудова керованість. Не дивно, що ця машина потрапила до Книги рекордів Гіннеса як найбільш продавана модель в світі.

     Сучасна електроніка робить автомобіль максимально функціональним, а управління - зручним і інтуїтивно зрозумілим. Ви можете відрегулювати положення керма, крісел, дзеркал для найбільш комфортного користування. Перебувати в салоні приємно як водієві, так і пасажирам - все облаштування продумано до дрібниць, при цьому тут немає нічого зайвого.

     Що стосується безпеки, і тут машина вас не підведе. Слід додати, що цей автомобіль демонструє високу паливну економічність - витрата палива становить в середньому 6,3 л / км.

    Прокат Toyota Corolla буде доречним і у разі запланованої весільної церемонії, і для забезпечення трансферу в аеропорт або на вокзал. Ідеально цей автомобіль підійде і для сімейних поїздок, а також для бізнес-зустрічей. Його солідний і гідний зовнішній вигляд вселить довіру вашим діловим партнерам.

 

Отзывы
Oleg_rik
29.10.2019

Постоянно арендую машины, когда приезжаю по делам в другой город. Рад, что отделения SVcar есть в крупных центрах. Надеюсь, что сеть ваших салонов будет только разрастаться. Подкупили хорошим сервисом и небольшой стоимостью.

Kseniya
29.10.2019

Арендовали машину для свадьбы. Все остались довольны: я – внешним видом, муж – функционалом, мы оба – ценой. На самом деле, стоимость проката абсолютно доступная. Планируем взять эту машину еще раз для небольшого путешествия.