ua

Volkswagen Jetta GLI

Без лимита / км Стоимость в сутки С лимитом / км
1 - 4 дней 45 $
5 - 14 дней 40 $
15 - 30 дней 35 $
от 31 дней 30 $
Характеристика авто
А/С
4
5
7.0 /100 км
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя1,4 л
Тип топливабензин
Интересная информация
Описание авто

Оренда Volkswagen Jetta - вибір людей, які цінують німецьку якість і престиж за доступні гроші.

Volkswagen Jetta має стриманий, але достойний зовнішній вигляд за рахунок гранованого кузова і ефектного профілю, підкресленого широкою плечової лінією. Усередині - все по-німецьки точно і акуратно. Приємний м'який пластик, великий простір для ніг задніх пасажирів, прекрасна оглядовість - всі ці дрібниці дозволяють відчувати комфорт і впевненість як водієві, так і пасажирам. Слід зазначити і високу ергономічність салону. Тут регулюються не тільки крісло і рульова колонка, але навіть поперекова підтримка у пасажира.

Засоби безпеки також передбачені. Забезпечують захист людей в салоні шість подушок безпеки і спеціальні акустичні датчики.

Функціональний і зручний бортовий комп'ютер робить управління авто легким і приємним. Ще одна беззаперечна перевага - відмінна шумоізоляція. Ви можете насолоджуватися тихою поїздкою, не відволікаючись на сторонні звуки. Підвіска також демонструє відмінну роботу.

Прокат Volkswagen Jetta - вибір практичних і раціональних людей, які бажають отримати задоволення від поїздки за кермом за невеликі гроші.

Отзывы
Pavel
29.10.2019

Время от времени беру автомобили в аренду. Пробовал разные салоны, но остановился на SVcar. Во-первых, тут большой и разнообразный выбор. Во-вторых, отличные цены. Я арендовал Фольксваген Джетта под залог на месяц, получилось недорого.

Marina
29.10.2019

Стильная машина за небольшие деньги. Брала напрокат на две недели, чтобы поехать в другой город. С нашим бездорожьем это авто справилось отлично. Еще и идет так бесшумно. Сидеть за рулем такой машины – одно удовольствие.