ua

Volkswagen Passat B7

Без лимита / км Стоимость в сутки С лимитом / км
1 - 4 дней 45 $
5 - 14 дней 45 $
15 - 30 дней 45 $
от 31 дней 45 $
Характеристика авто
А/С
4
5
6.3 /100 км
Тип трансмиссииавтомат
Объем двигателя1.8 л
Тип топливабензин
Интересная информация
Описание авто

Для Volkswagen Passat В7 характерні строгі форми, які в першу чергу видно в оптиці моделі. Високий дах автомобіля має певний натяк на арочну форму. Німецький бренд також добре пізнаваний по фірмовому стилю решітки радіатора - чотири тоненькі хромовані лінії стали характерною рисою, відмітним знаком марки.

У салоні Volkswagen Passat B7 все укомплектовано на вищому рівні: крісла оброблені шкірою, двері і панель управління - дерев'яними вставками, сидіння - з підігрівом. В цілому все в інер’єр автомобіля говорить про те, що дана модель належить до бізнес-класу. В Passat В7 водій зможе завести авто за допомогою нового ключа запалювання, принцип роботи якого полягає не в механізмі повертання ключа в гнізді, а в натисканні на педаль гальма і вдавлюванні ключа.

Кермо з трьома спицями комфортне для виконання маневрів і зручно лежить в руці.

Passat, безсумнівно, машина на кожен день, седан володіє шармом і драйверским характером, це компроміс між спортивним стилем і комфортною класикою.

Багажник Passat B7 досить об'ємний, тут 565 л корисного простору. Автомобіль обладнаний бензиновим агрегатом 1.8 TSI і здатний розвивати швидкість до 220 км /г по трасі. Модель оснащена автоматичною КПП. На 100 км шляху в змішаному стилі авто знадобиться 6,1 л 95 бензину.

Якщо вам став до вподоби цей практичний седан бізнес-класу, зателефонуйте нам, і ми домовимося про вигідні умови оренди авто. Автопрокат в компанії SVcar - це завжди якісний сервіс і кращі автомобілі!

Отзывы
SanSanych
14.11.2019

Благодарен сотрудникам салона на помощь. Выбрали и привезли автомобиль вместе с документами аренды просто под мой офис. Машину подбирали ребята самостоятельно, по заданным мною требованиям. Подошла идеально. Ставлю высший балл!

Ruslan
14.11.2019

Пассат – это роскошь по доступной цене. Салон автомобиля отделан кожей, на дверях и панели стильные деревянные вставки, отличная система термоконтроля. Машина укомплектована по последнему писку автомобильной моды. Функционал на высоте.